KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11543276
nr 1154 3276
Akvarell
Oidentifierad konstnär, hus, monogramsignerad, 13x19
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:13:34
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
6
1.100 kr
6
1.200 kr
7
1.300 kr
8
1.400 kr
7
Lis Husberg (f. 1920)